SOL SABİT
SAĞ SABİT
İstanbul
04 Mart, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  31.57
 • EURO
  34.32
 • ALTIN
  2149.1
 • BIST
  8907.65
 • BTC
  67264$

Kanal SİM İzle

 

Kanal Sim

 

2 Nisan 2019 tarihinden bu yana yayın hayatına devam eden kanal sim, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kaynaklı ulusal bir kanaldır. Kurulduğu yıldan itibaren kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan kanal, ‘Kıbrıs'ın çok taraflı kanalı’ sloganıyla önemli bir kitleye hitap ediyor. Merkezi Lefkoşa'da olan kanal Türkçe dil desteği üzerinden hem Kuzey Kıbrıs'ta hem de Türkiye'de yüksek bir izleme potansiyeline sahip. Kanalı internet aracılığıyla siteye giriş sağlayarak seyredebilir veya Türksat 4A üzerinden izleme şansını elde edebilirsiniz.
 
Kanal Sim Yayın Akışı
 
United Medya grubu bünyesinde kurulmuş olan kanal haber ağırlıklı bir yayın akışına sahip. Aynı zamanda kendi stüdyolarında kaliteli haber programları gerçekleştiren kanal, Kuzey Kıbrıs ile ilgili pek çok farklı bilgiyi güncel şekilde ekrana yansıtmaktadır. Aynı zamanda ulusal yayın olma özelliği sayesinde Türkiye'den ve dünyanın farklı ülkelerinden de pek çok değişik konu kanal içerisinde yer almaktadır. Özellikle İşaret dilini kullanan Kuzey Kıbrıs'taki tek kanal olma özelliğini de taşıyor. Günlük yayın akışı içerisinde ekonomi, gündem, sağlık, spor, teknoloji ve tasarım gibi pek çok değişik konu yer almaktadır.
 
Kanal Sim Canlı Yayın
 
Canlı olarak güvenli şekilde ve HD kalitesinde izleyebileceğiniz kanal sim, Lefkoşa üzerinden dünyanın gündemini ekranı taşımaktadır. Oldukça kaliteli bir yayın akışı üzerinden haber ağırlıklı geniş bir kitleye ulaşıyor. Kanalı frekans bilgileri aracılığıyla televizyon üzerinden seyredebilir veya internete giriş yaparak rahatlıkla site bünyesinde seyredebilirsiniz. Dilediğiniz noktadan bağlantı kurarak mobil cihazlar aracılığıyla izlemeniz mümkün. Kuzey Kıbrıs hakkında yıllar ile beraber gerçekçi ve doğru bilgileri atayan kanal 24 saat boyunca yayın sağlamaktadır. Aynı zamanda Türkiye gündemi de ekrana farklı zaman dilimlerinde yansıyor.
 
Kanal Sim Frekans Bilgileri
 
Frekans: 12610
Polar: H
FEC: 3/4